facebook
--:--
--:--
Ввімкнути звук
Прямий ефiр
Аудіоновини

Російські окупанти атакували Херсонщину

1x
Прослухати
--:--
--:--

Російські окупанти знову обстріляли Херсонську область. Поцілили по лініях електропередач.

Про це повідомили в ОВА.

Без світла залишилися Берислав, Новоберислав, Шляхове та Томарине. Енергетики вже працюють і усувають пошкодження.


Читайте також: Росія обстріляла одну з теплоелектростанцій ДТЕК


Нагадаємо, що у ніч на 23 жовтня 2023 року російські окупаційні війська атакували «шахедами», керованою ракетою Х-59 та безпілотником невстановленого типу.

Завдяки успішній бойовій роботі зенітних ракетних підрозділів, мобільних вогневих груп, авіації Повітряних Сил, у взаємодії з ППО Сил оборони України, усі повітряні цілі було знищено.

Поділитися

Може бути цікаво

«Там, де Ленін впав»: Зеленський анонсував встановлення пам’ятника Мазепі в Києві

«Там, де Ленін впав»: Зеленський анонсував встановлення пам’ятника Мазепі в Києві

12 хв тому
Зеленський подав до Ради законопроєкти про орден Європи та Український національний пантеон

Зеленський подав до Ради законопроєкти про орден Європи та Український національний пантеон

54 хв тому
Росіяни вдарили КАБами по Запоріжжю: є поранені, серед них двоє дітей

Росіяни вдарили КАБами по Запоріжжю: є поранені, серед них двоє дітей

1 год тому
На Донеччині внаслідок ворожих атак поранені троє людей

На Донеччині внаслідок ворожих атак поранені троє людей

2 год тому