facebook
--:--
--:--
Ввімкнути звук
Прямий ефiр
Аудіоновини

Окупанти мінують критичну інфраструктуру на Херсонщині

1x
Прослухати
--:--
--:--

Російські військові мінують критичну інфраструктуру на окупованій території Херсонської області.

Про це 7 листопада повідомила пресслужба Херсонської ОДА (ОВА).

«Головне управління розвідки Міністерства оборони повідомляє, що на тимчасово окупованій території Херсонської області російські загарбники закопують вибухівку поблизу стаціонарних газорегулювальних пунктів, електричних підстанцій та об’єктів критичної інфраструктури», — йдеться у повідомленні.

Дії окупантів свідчать про їхній ймовірний намір знищити елементи критичної інфраструктури, коли доведеться відступати, зазнали в ОВА.

Як повідомлялося, російські окупаційні війська вдень 6 листопада обстріляли підприємство у селі Зеленівка Херсонської області, внаслідок чого троє людей дістали поранення.


Читайте також: Українські війська розширили контроль і зміцнили позиції на Херсонщині – ISW

Поділитися

Може бути цікаво

Українці на ТОТ відзначили День Конституції України акцією підтримки — Центр національного спротиву

Українці на ТОТ відзначили День Конституції України акцією підтримки — Центр національного спротиву

50 хв тому
Новий тиждень почнеться із спеки, яка вже прийшла в Україну — синоптикиня

Новий тиждень почнеться із спеки, яка вже прийшла в Україну — синоптикиня

1 год тому
ДСНС: Цього тижня на водоймах України загинули 46 людей, серед них — 19 дітей

ДСНС: Цього тижня на водоймах України загинули 46 людей, серед них — 19 дітей

1 год тому
Сили оборони уразили залізничний міст у Криму, який росіяни використовують для перекидання військ

Сили оборони уразили залізничний міст у Криму, який росіяни використовують для перекидання військ

1 год тому