facebook
--:--
--:--
Ввімкнути звук
Прямий ефiр
Аудіоновини

На Сумщині підлітки розтрощили вагон поїзда

1x
Прослухати
--:--
--:--

Двоє підлітків вибили вікна і виламали сидіння у потязі Конотоп — Хутір-Михайлівський на Сумщині. Їх затримали залізничники.

Про це повідомляє у Facebook пресслужба Укрзалізниці.

«Локомотивна бригада 10 листопада затримала вандалів, які пошкодили один із вагонів поїзда Конотоп — Хутір-Михайлівський. Ними виявилися двоє підлітків. Під час рейсу, близько 22-ї години, підлітки вибили два вікна та виламали близько 10 сидінь. Під час зупинки на станції Брюловецький локомотивна бригада поїзда затримала підлітків та передала їх правоохоронцям», – йдеться у повідомленні.

За попередніми підрахунками, залізниці завдано збитків на понад 100 тисяч грн.

В УЗ зазначили, що занепокоєні такою поведінкою пасажирів, адже це вже другий за останній час такий випадок: 28 жовтня учні 8 класу ліцею в Бориспільському районі пошкодили приміський поїзд Яготин — Київ.

Член правління Укрзалізниці Олександр Перцовський запевнив, що батькам порушників доведеться відшкодувати збитки в повному обсязі.

Поділитися

Може бути цікаво

Європу накриє сильна спека: що буде з погодою в Україні

Європу накриє сильна спека: що буде з погодою в Україні

11 год тому
ДСНС: За минулий тиждень через нещасні випадки на водоймах України загинули 14 людей, зокрема одна дитина

ДСНС: За минулий тиждень через нещасні випадки на водоймах України загинули 14 людей, зокрема одна дитина

Померла хорватська письменниця Славенка Дракуліч

Померла хорватська письменниця Славенка Дракуліч

Окупанти вдарили безпілотником по АЗС у Запоріжжі: є поранені

Окупанти вдарили безпілотником по АЗС у Запоріжжі: є поранені