facebook
--:--
--:--
Ввімкнути звук
Прямий ефiр
Аудіоновини

По Києву окупанти, ймовірно, випустили «Іскандер» — КМВА

1x
Прослухати
--:--
--:--

Після нічної масованої атаки дронами російська окупаційна армія зранку намагалась завдати по Києву ракетного удару. За попередньою інформацією — мова про «Іскандер».

Про це повідомляють у КМВА.

«Приблизно о 8:00 у бік міста була запущена балістична повітряна ціль, за попередніми даними типу «Іскандер», — розповіли в адміністрації.

За даними КМВА, до Києва ракета не долетіла, сили та засоби протиповітряної оборони знищили її на підльоті до столиці. Попередньо — руйнувань та постраждалих немає.

У Повітряних силах наслідки цієї атаки ще не коментували.

Нагадаємо, вранці 11 листопада у Києві пролунали вибухи. Зокрема — на лівому березі столиці. згодом в мерії уточнили, що сили ППО працювали поблизу Києва, на лівому березі. У столиці викликів рятувальників наразі не було.

Поділитися

Може бути цікаво

ДСНСники закликали батьків посилити контроль за дітьми під час відпочинку на воді

ДСНСники закликали батьків посилити контроль за дітьми під час відпочинку на воді

11 хв тому
США розширили санкції проти Куби

США розширили санкції проти Куби

44 хв тому
За місяць на водоймах України загинула 71 людина, серед них 14 дітей, — ДСНС

За місяць на водоймах України загинула 71 людина, серед них 14 дітей, — ДСНС

59 хв тому
У тимчасово окупованому Криму загострилася паливна криза: на дорогах майже немає автомобілів,— Барієв

У тимчасово окупованому Криму загострилася паливна криза: на дорогах майже немає автомобілів,— Барієв

1 год тому