![У Росії прорвало греблю, у зоні підтоплення є люди — ЗМІ](/_next/image?url=https%3A%2F%2Fstatic.hromadske.radio%2F2024%2F07%2Fdanube-river-7522608_1280-450x290.webp&w=1366&q=75)
![«Закарпатгаз» перейшов в управління держави](/_next/image?url=https%3A%2F%2Fstatic.hromadske.radio%2F2023%2F11%2Fzakarpathaz.jpg&w=1366&q=75)
Оператор газорозподільної системи «Закарпатгаз» перейшов під контроль держави. Це 19-е газорозподільне підприємство, інтегроване до Групи «Нафтогаз» від початку року.
Про це повідомили «Нафтогаз».
Нагадаємо, з 1 лютого 2021 року АТ «Закарпатгаз» припинило співпрацю з «Регіональною газовою компанією» (РГК), яку пов’язують із Дмитром Фірташем.
У листопаді 2022 року уряд ухвалив рішення про переукладення договорів експлуатації газорозподільних мереж державної форми власності, яке запустило процес повернення державного майна під контроль держави.
У Міненерго зазначають, що повернення газорозподільної інфраструктури під контроль держави є частиною реалізації реформи з деолігархізації України.
Наразі «Закарпатгаз» обслуговує 278 тисяч домогосподарств, а також понад 4 тисячі юридичних осіб. Для жителів Закарпаття тарифи, особові рахунки та реквізити для оплати залишаються незмінними.