![У Росії прорвало греблю, у зоні підтоплення є люди — ЗМІ](/_next/image?url=https%3A%2F%2Fstatic.hromadske.radio%2F2024%2F07%2Fdanube-river-7522608_1280-450x290.webp&w=1366&q=75)
Дубінського відправили у СІЗО за підозрою у держзраді (ВІДЕО)
![Дубінського відправили у СІЗО за підозрою у держзраді (ВІДЕО)](/_next/image?url=https%3A%2F%2Fstatic.hromadske.radio%2F2023%2F11%2FDubinskyy-.jpg&w=1366&q=75)
Печерський районний суд Києва уночі 14 листопада обрав запобіжний захід народному депутату Олександру Дубінському у вигляді тримання під вартою на 60 діб без альтернативи внесення застави.
Засідання проходило у закритому режимі, повідомив сам Дубінський.
«(Суд ухвалив рішення про — ред.) підтримку клопотання обвинувачення й обранні мені запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою на 60 діб − до 12.01.2024 року. Тобто це називається «новий рік у СІЗО» за те, що критикував владу. Цікаво, мандарини будуть?» — прокоментував нардеп.
Печерський районний суд обрав запобіжний захід у вигляді тримання під вартою народному депутату, який підозрюється у державній зраді та участі в злочинній організації, уточнили у Державному бюро розслідувань.
«За рішенням суду депутат щонайменше 60 днів проведе під вартою без альтернативи внесення застави. Суд визнав підозру обґрунтованою, а докази достатніми», — повідомили у ДБР.
У ДБР також зазначили, що у взаємодії з СБУ «викрили депутата на участі у злочинній діяльності, що курувалася посадовцями Генштабу ЗС РФ, та здійсненні інформаційно-підривної діяльності проти України».
Одіозний нардеп, своєю чергою, назвав справу сфальсифікованою і політично мотивованою.
Напередодні, 13 листопада, Дубінському оголосили підозру у державній зраді. 8 листопада нардепу Дубінському вручили протокол про корупцію.