facebook
--:--
--:--
Ввімкнути звук
Прямий ефiр
Аудіоновини

Дефіцит в енергосистемі: українців закликають економити електроенергію

1x
Прослухати
--:--
--:--

В Україні у середу, 22 листопада, енергосистемі зафіксовано дефіцит електроенергії. Енергетики закликають громадян економити світло, особливо у вечірні години.

Про це повідомляє НЕК «Укренерго».

«Сьогодні в енергосистемі зафіксовано дефіцит електроенергії. Диспетчерський центр «Укренерго» прогнозує, що у вечірні години він може збільшитися», – йдеться в повідомленні.

Зазначається, що є три основні причини дефіциту:

  • збільшення споживання через похолодання;
  • підвищена аварійність блоків електростанцій;
  • недостатність обсягів імпорту електроенергії з ЄС.

Наразі диспетчерський центр «Укренерго» шукає можливості покриття дефіциту.

«Закликаємо українців ощадливо споживати електроенергію протягом доби. Не вмикайте одночасно потужні електропристрої, вимикайте світло в порожніх приміщеннях, перенесіть прання на нічні години», – звернулися до громадян енергетики.

Поділитися

Може бути цікаво

Тимчасовий захист у ЄС для українців хочуть продовжити, але не для військовозобовʼязаних — пропозиція Єврокомісії

Тимчасовий захист у ЄС для українців хочуть продовжити, але не для військовозобовʼязаних — пропозиція Єврокомісії

15 хв тому
На Чернігівщині росіяни вдарили по АЗС, є постраждалий

На Чернігівщині росіяни вдарили по АЗС, є постраждалий

44 хв тому
Обмеження для Starlink у Європі не вплинуть на українських користувачів, — телеком-аналітик

Обмеження для Starlink у Європі не вплинуть на українських користувачів, — телеком-аналітик

54 хв тому
«Хейт стихне, а шлейф залишиться»: як бізнесу потурбуватись про репутацію в інтернеті

«Хейт стихне, а шлейф залишиться»: як бізнесу потурбуватись про репутацію в інтернеті

1 год тому