facebook
--:--
--:--
Ввімкнути звук
Прямий ефiр
Аудіоновини

Північна Корея запустила супутник-шпигун

1x
Прослухати
--:--
--:--

Північна Корея заявила, що вивела на орбіту свій перший супутник-шпигун і пообіцяла найближчим часом запустити нові. За запуском спостерігав лідер КНДР Кім Чен Ин.

Про це пише Reuters із посиланням на північнокорейські державні медіа.

Державне інформаційне агентство Північної Кореї KCNA повідомило, що супутник Malligyong-1 запустили ракетою Chollima-1 з пускової установки Sohae 22 листопада о 22:42 за місцевим часом. Він нібито вийшов на орбіту за 12 хвилин.

Південна Корея та Японія, які першими повідомили про запуск, наразі не впевнені, що супутник дійсно перебуває на орбіті. У Пентагоні заявили, що американські військові перевіряють, наскільки запуск був успішним.

Речник Ради національної безпеки США Едрієн Уотсон назвала запуск супутника «нахабним порушенням кількох резолюцій Ради Безпеки ООН». Генсек ООН Антоніу Гутерріш закликав Північну Корею повністю виконувати резолюції організації.

Поділитися

Може бути цікаво

Відбувся черговий обмін полоненими: додому повернулися 160 українців (ФОТО)

Відбувся черговий обмін полоненими: додому повернулися 160 українців (ФОТО)

12 хв тому
У Британії виставили на продаж будинок, де отруїли Скрипаля

У Британії виставили на продаж будинок, де отруїли Скрипаля

1 год тому
СБУ знищила російські судна забезпечення та системи ППО окупантів

СБУ знищила російські судна забезпечення та системи ППО окупантів

1 год тому
На війні загинув колишній фіксер американського телеканалу ABC

На війні загинув колишній фіксер американського телеканалу ABC

2 год тому