![У Росії прорвало греблю, у зоні підтоплення є люди — ЗМІ](/_next/image?url=https%3A%2F%2Fstatic.hromadske.radio%2F2024%2F07%2Fdanube-river-7522608_1280-450x290.webp&w=1366&q=75)
У Маріуполі жителів примушують сплачувати за ненадані комунальні послуги
![У Маріуполі жителів примушують сплачувати за ненадані комунальні послуги](/_next/image?url=https%3A%2F%2Fstatic.hromadske.radio%2F2022%2F08%2Fmariupol_photo-1.jpg&w=1366&q=75)
У тимчасово окупованому російською армією Маріуполі жителів примушують сплачувати за ненадані комунальні послуги – за опалення і електроенергію. Містяни обурені.
Про це повідомила міська рада українського Маріуполя.
«Маріупольці обурені через необхідність оплачувати ненадані послуги. В окупованому місті починають розносити квитанції за спожиту електроенергію та інформацію щодо оплати за опалення. Люди обурені через якість надання послуг. Також бояться, що змусять платити «заднім числом», – йдеться у повідомленні.
Зазначається, що маріупольці скаржаться, що у великій кількості будинків взагалі немає світла та опалення, тому немає за що платити.
Крім того, жителі обурені, що їм доводиться сплачувати електроенергію, яку використали ремонтники під час будівельних робіт у будинку, і за опалення з моменту встановлення окупантами повного контролю над містом.
«Тепломережа друкує тепер і за тепло, якого немає, заднім числом платити треба буде?», – пишуть люди у місцевих пабліках.