![Втрати окупантів в Україні за добу зросли на 1160](/_next/image?url=https%3A%2F%2Fstatic.hromadske.radio%2F2024%2F08%2F454730269_845555404424206_793363273963456754_n-450x290.jpg&w=1366&q=75)
![У Нікополі через обстріли є проблеми із водопостачанням](/_next/image?url=https%3A%2F%2Fstatic.hromadske.radio%2F2023%2F06%2Fvoda-1-e1686856781552.jpg&w=1366&q=75)
У Нікополі Дніпропетровської області через негоду почались відключення світла, а через обстріли є проблеми з водопостачанням.
Про це в етері Громадського радіо повідомила кореспондентка Анна Целуйко:
«Останні декілька днів проходять у місті спокійно щодо безпекової ситуації, щодо ситуації з інфраструктурою, то є питання. Уже почались відключення світла через негоду, а також через обстріли є проблеми з водопостачанням. Знову відключили від водозабезпечення 4 найближчі села, які брали воду у Нікопольському водоканалі і зараз вода подається лише у Нікополь і то з дуже пониженим тиском, щоб хоч якось забезпечити людей водою».
За її словами, у місті бурять свердловини, їх наразі 8, але планують до кінця листопада зробити 33. Вони будуть на вулиці, а комунікації протягнуть до будівель.
У Нікополі працює 24 пункти видачі артезіанської води, які розташовані у різних районах та працюють з 8 до 18 години без вихідних і перерв.
Також вона додала, що станом на зараз проблем із електроенергією немає.
«Від початку повномасштабного вторгнення у Нікополі не працюють ні дитячі садочки, ні школи через безпекову ситуацію. Школи і дитячі садочки працюють онлайн», — каже Целуйко.
Нагадаємо, 25 листопада російські окупанти обстріляли з важкої артилерії Нікопольський район Дніпропетровської області.
При передруку матеріалів з сайту hromadske.radio обов’язково розміщувати гіперпосилання на матеріал та вказувати повну назву ЗМІ — «Громадське радіо». Посилання та назва мають бути розміщені не нижче другого абзацу тексту