facebook
--:--
--:--
Ввімкнути звук
Прямий ефiр
Аудіоновини

У Нью-Йорку планують запровадити плату за затори

1x
Прослухати
--:--
--:--

Нью-Йорк може стати першим містом у США, яке запровадить плату за проїзд у найбільш жвавих районах міста.

Про це повідомляє The New York Times.

За це рішення мають проголосувати на початку 2024 року.

Нью-Йорк давно шукає способів зменшити автомобільний рух Мангеттеном. Якщо плани реалізують, водії повинні будуть сплачувати $15 щоденно за проїзд у цьому районі. Для водіїв вантажівок проїзд коштуватиме $24 або $36, залежно від розміру автівки, а для мотоциклістів – $7,50.

Плату за затори планують стягувати в будні з 5:00 до 21:00 та у вихідні з 9:00 до 21:00. Таксі за затори не сплачуватимуть, але очікується, що вони підвищать тариф.

Доходи, отримані від зборів за затори, серед іншого, спрямують на розвиток громадського транспорту міста.

Поділитися

Може бути цікаво

Європу накриє сильна спека: що буде з погодою в Україні

Європу накриє сильна спека: що буде з погодою в Україні

9 год тому
ДСНС: За минулий тиждень через нещасні випадки на водоймах України загинули 14 людей, зокрема одна дитина

ДСНС: За минулий тиждень через нещасні випадки на водоймах України загинули 14 людей, зокрема одна дитина

10 год тому
Померла хорватська письменниця Славенка Дракуліч

Померла хорватська письменниця Славенка Дракуліч

10 год тому
Окупанти вдарили безпілотником по АЗС у Запоріжжі: є поранені

Окупанти вдарили безпілотником по АЗС у Запоріжжі: є поранені

11 год тому