![У Росії прорвало греблю, у зоні підтоплення є люди — ЗМІ](/_next/image?url=https%3A%2F%2Fstatic.hromadske.radio%2F2024%2F07%2Fdanube-river-7522608_1280-450x290.webp&w=1366&q=75)
Брат не вийшов з «Азовсталі» і майже рік переховувався в окупації — сестра військовополоненого підполковника Дениса Сторожука
![Брат не вийшов з «Азовсталі» і майже рік переховувався в окупації — сестра військовополоненого підполковника Дениса Сторожука](/_next/image?url=https%3A%2F%2Fstatic.hromadske.radio%2F2023%2F12%2Fznimok-ekrana-2023-09-26-090131_65128ef2f1b4a-e1702043144948.png&w=1366&q=75)
Підполковник Державної прикордонної служби України Денис Сторожук, який очолював прикордонний підрозділ у Маріуполі, входив до складу гарнізону Маріуполь під час оборони міста навесні 2022 року з травня 2022-го по квітень 2023-го переховувався в окупації.
Про це у програмі Звільніть наших рідних на Громадському радіо розповів сестра Дениса Вікторія Сторожук.
«Коли всі вийшли з «Азовсталі» зв’язок з Денисом ми втратили. Все було незрозуміло. Згодом стало відомо, що він зокрема три тижні переховувався у каналізаційній шахті.
Коли він виходив з «Азовсталі», то мав дуже поранені ноги і тому просто фізично не міг вийти на підконтрольну Україні територію. Хто його прихистив і допоміг — ми не знаємо. Ми припускаємо, що і бувши в окупації він намагався бути корисним, вишукувати інформацію для наших Сил оборони. Але врешті решт його знайшли або хтось його здав. Бо він дуже обережний і знав як ховатись, щоб не попастись. Тобто він з травня минулого року і до квітня цього переховувався в окупації», — розповіла сестра Дениса Сторожука.
Слухайте також: Один хлопець у полоні стирав татуювання цеглою, щоб його перестали бити — учасник авіапрориву на Азовсталь
Денис у полоні з квітня 2023 року. Зараз він перебуває у Донецькому СІЗО.
Підполковник Державної прикордонної служби України Денис Сторожук, який очолював прикордонний підрозділ у Маріуполі, входив до складу гарнізону Маріуполь під час оборони міста навесні 2022 року. Коли гарнізон отримав наказ президента скласти зброю та вийти з «Азовсталі», Сторожук вирішив не здаватися в полон, а сховатися.
При передруку матеріалів з сайту hromadske.radio обов’язково розміщувати гіперпосилання на матеріал та вказувати повну назву ЗМІ — «Громадське радіо». Посилання та назва мають бути розміщені не нижче другого абзацу тексту