facebook
--:--
--:--
Ввімкнути звук
Прямий ефiр
Аудіоновини

На Кіровоградщині вперше пересадили донорське серце

1x
Прослухати
--:--
--:--

Уперше в обласній лікарні у Кропивницькому провели операцію з трансплантації органів.

Про це повідомив начальник Кіровоградської ОВА Андрій Райкович.

«Вперше в обласній лікарні проведено трансплантацію. Відомий кардіохірург, директор Інституту серця МОЗ України Борис Тодуров вночі провів пересадку серця! Також фахівці Національного Наукового Центру хірургії та трансплантології імені Шалімова від’єднали печінку, яку пересадять під час операції у столичному медзакладі», – йдеться у повідомленні.

Як зазначається, за оцінкою професора Тодурова, операція пройшла штатно. Заслужений лікар України Григорій Урсол, який також був присутній в операційній, уточнив, що серце пересадили киянину.

«Донором органу стала 58-річна жінка. Серце отримав 58-річний киянин, якого доставили до Кропивницького і зараз готують до транспортування в столицю. Пацієнт почувається задовільно», – написав Урсол.

Поділитися

Може бути цікаво

У тимчасово окупованому Криму загострилася паливна криза: на дорогах майже немає автомобілів,— Барієв

У тимчасово окупованому Криму загострилася паливна криза: на дорогах майже немає автомобілів,— Барієв

14 хв тому
У Німеччині через масштабний IT-збій зупинилося залізничне сполучення

У Німеччині через масштабний IT-збій зупинилося залізничне сполучення

46 хв тому
У частині тимчасово окупованого Криму фіксують перебої зі світлом після серії вибухів, — Барієв

У частині тимчасово окупованого Криму фіксують перебої зі світлом після серії вибухів, — Барієв

58 хв тому
На Херсонщині внаслідок ворожих атак загинула людина, ще семеро – поранено

На Херсонщині внаслідок ворожих атак загинула людина, ще семеро – поранено

1 год тому