facebook
--:--
--:--
Ввімкнути звук
Прямий ефiр
Аудіоновини

В Одесі через аварію залишилися без води два райони

1x
Прослухати
--:--
--:--

В Одесі унаслідок аварії Київський та Хаджибейський райони міста залишилися без водопостачання.

Про це повідомили в Інфоксводоканалі.

«Під час проведення земляних робіт для прокладання електромереж однією із приватних будівельно-монтажних компаній було пошкоджено основний та резервний кабелі електропостачання до об’єкту філії «Інфоксводоканал», що живить водою Київський та Хаджибейський райони міста», – йдеться в повідомленні.

Зазначається, що роботи по відновленню кабельної лінії тривають.

У Одеській  міській раді повідомили, що у Київський та Хаджибейський райони організовано підвоз технічної води.

Поділитися

Може бути цікаво

Мене завжди більше цікавлять соціокультурні взаємини людей, аніж те, як вони одне одного вбивали, — Йоханан Петровський-Штерн 

Мене завжди більше цікавлять соціокультурні взаємини людей, аніж те, як вони одне одного вбивали, — Йоханан Петровський-Штерн 

9 хв тому
Чотирьох українських моряків, яких захопили в Ормузькій протоці, звільнили

Чотирьох українських моряків, яких захопили в Ормузькій протоці, звільнили

9 хв тому
Окупанти атакували автомобіль у Запорізькій області, загинув водій

Окупанти атакували автомобіль у Запорізькій області, загинув водій

18 хв тому
«Не витрачай життя даремно»: про що «Римські апартаменти» Керрі Фішер

«Не витрачай життя даремно»: про що «Римські апартаменти» Керрі Фішер

40 хв тому