facebook
--:--
--:--
Ввімкнути звук
Прямий ефiр
Аудіоновини

По Одесі вдарили ракетою Х-59

1x
Прослухати
--:--
--:--

Росіяни випустили по Одесі авіаційну керовану ракету Х-59, влучили по території підприємства.

Про це повідомили Сили оборони півдня України.

«З літака тактичної авіації, який заходив з акваторії Чорного моря, випустив авіаційну керовану ракету Х-59, яка влучила по території одного з підприємств», – йдеться в повідомленні.

Зазначається, що люди не постраждали.

Крім того, помічено активність ворога щодо запуску БпЛА типу Shahed-136.

Нагадаємо, у Харкові внаслідок удару РФ, за попередніми даними, постраждали 16 людей.

Поділитися

Може бути цікаво

На Закарпатті рятувальники дістали з Тиси тіло 10-річного хлопчика

На Закарпатті рятувальники дістали з Тиси тіло 10-річного хлопчика

2 хв тому
У РФ змушені латати дірки в МВС за рахунок цивільного персоналу, —  розвідка

У РФ змушені латати дірки в МВС за рахунок цивільного персоналу, — розвідка

30 хв тому
Сили безпілотних систем показали, як уразили електропідстанцію у тимчасово окупованому Криму

Сили безпілотних систем показали, як уразили електропідстанцію у тимчасово окупованому Криму

48 хв тому
Відерштанд. Супротив. Історія єврейських погромів

Відерштанд. Супротив. Історія єврейських погромів

1 год тому