
Польські фермери відновили блокування КПП «Медика – Шегині»
Автор

1x
Прослухати
--:--
--:--
З 09:00 4 січня польські відновили блокування руху на пункті пропуску «Шегині-Медика».
Про це повідомляє Суспільне.
За словами лідера протестувальників Романа Кондрува, пропускатимуть по три вантажівки на годину. Попередньо, протест триватиме до 3 лютого.
Читайте також: Блокування кордону польськими перевізниками має вирішувати Варшава — Рейтерович
Нагадаємо, 24 грудня польські фермери припиняли блокування перед пунктом пропуску «Медика – Шегині». Новий уряд Польщі веде перемовини із протестувальниками, заявив віцепрем’єр-міністр міністерства аграрної політики Польщі Міхал Колодзейчак.
Може бути цікаво


ОП: Зеленський обговорив із генеральним секретарем ОЕСР упровадження реформ для швидкого просування до членства в Євросоюзі
5 год тому

«Гарантує тривале перерізання логістики окупантів на цьому напрямку» — аналітик про знищення залізничного мосту через Північнокримський канал
6 год тому

Публічні закупівлі як частина євроінтеграції: що вже зробила Україна і які зміни ще потрібні
7 год тому