![Українські розвідники показали, як нищили вертольоти в Росії](/_next/image?url=https%3A%2F%2Fstatic.hromadske.radio%2F2024%2F07%2Fhur-m-450x290.jpg&w=1366&q=75)
Окупанти змушують дітей з інтернату в Олешках писати листи російським солдатам — ЦНС
![Окупанти змушують дітей з інтернату в Олешках писати листи російським солдатам — ЦНС](/_next/image?url=https%3A%2F%2Fstatic.hromadske.radio%2F2024%2F01%2Fcherk.jpeg&w=1366&q=75)
У тимчасово захоплених Олешках на Херсонщині дітей з інтернату змушують писати листи «вдячності» військовим армії РФ за подарунок.
Про це повідомляє Центр національного спротиву.
«Окупанти змусили дітей Олешківського будинку-інтернату писати листи російським солдатам. За ідеєю, це мали бути листи вдячності за подарунок, які «солдати» передали дітям», – йдеться у повідомлені.
Зазначається, що насправді подарункові набори купляла окупаційна адміністрація, але виставляли це як подарунки солдатів, за що кожна дитина мала написати «лист-подяку» окупанту. Таким чином у дітей формували думку про «приязне» до них відношення загарбників.
Як наголошують у ЦНС, такі заходи є частиною цілеспрямованої політики ворога щодо змінення самоідентифікації українських дітей, що є однією з ознак геноциду.