facebook
--:--
--:--
Ввімкнути звук
Прямий ефiр
Аудіоновини

У Тернополі вперше провели трансплантацію рогівки

1x
Прослухати
--:--
--:--

У Тернопільській обласній клінічній лікарні вперше провели операцію з трансплантації рогівки п’ятьом пацієнтам.

Про це повідомила лікар-офтальмолог лікарні Мар’яна Бідзіля.

«В офтальмологічному відділенні Тернопільської обласної клінічної лікарні вперше виконано трансплантацію рогівки. Завдяки збірній операційній бригаді на чолі з професором, доктором медичних наук, заслуженим лікарем України Валерієм Сердюком та завідуючою офтальмологічного відділення кандидатом медичних наук і заслуженим лікарем України Інною Гребеник пʼятьом пацієнтам, зокрема, військовослужбовцям ЗСУ, проведено пересадку рогівки», – йдеться у повідомленні.

Зазначається, що техніка виконання трансплантації для кожного пацієнта була індивідуальною, відповідно до різновиду патології рогівки.

Поділитися

Може бути цікаво

Європу накриє сильна спека: що буде з погодою в Україні

Європу накриє сильна спека: що буде з погодою в Україні

11 год тому
ДСНС: За минулий тиждень через нещасні випадки на водоймах України загинули 14 людей, зокрема одна дитина

ДСНС: За минулий тиждень через нещасні випадки на водоймах України загинули 14 людей, зокрема одна дитина

Померла хорватська письменниця Славенка Дракуліч

Померла хорватська письменниця Славенка Дракуліч

Окупанти вдарили безпілотником по АЗС у Запоріжжі: є поранені

Окупанти вдарили безпілотником по АЗС у Запоріжжі: є поранені