facebook
--:--
--:--
Ввімкнути звук
Прямий ефiр
Аудіоновини

В енергосистемі України дефіциту немає

1x
Прослухати
--:--
--:--

Дефіциту електроенергії в енергосистемі України не спостерігається.

Про це повідомляє Міністерство енергетики України.

Власної генерації достатньо для покриття потреб споживачів, також на поточну добу планується імпорт електроенергії, зауважили у міністерстві.

В аварійні короткострокові ремонти виведені два блоки ТЕС.

Система збалансована. Графіки відключень електроенергії не застосовуються. Однак споживання залишається на високому рівні, підкреслили в Міненерго.

У міністерстві нагадали, що дуже важливим є зменшення навантаження на енергосистему у пікові години споживання (у вихідні дні – з 10-ї до 12-ї та з 18-ї до 20-ї години), та закликалидо економного споживання електроенергії.

Також у повідомленні йдеться, що у Сумській області після ракетного обстрілу була відключена повітряна лінія 110 кВ. Знеструмлювалися місцеві підприємства. Усі вже заживлені.

На поточну добу прогнозується імпорт електроенергії 5600 МВт*год, експорту не передбачається, додали у міністерстві.

Поділитися

Може бути цікаво

На Дніпропетровщині через російські удари по АЗС постраждали 2 людей

На Дніпропетровщині через російські удари по АЗС постраждали 2 людей

10 хв тому
Окупанти атакували Київ: є постраждалі

Окупанти атакували Київ: є постраждалі

39 хв тому
У Польщі затримали українця, який нібито погрожував президенту Навроцькому

У Польщі затримали українця, який нібито погрожував президенту Навроцькому

Атака на Запоріжжя: кількість поранених зросла до 10, серед них — двоє дітей

Атака на Запоріжжя: кількість поранених зросла до 10, серед них — двоє дітей