facebook
--:--
--:--
Ввімкнути звук
Прямий ефiр
Аудіоновини

Главу Пентагона Ллойда Остіна виписали з лікарні

1x
Прослухати
--:--
--:--

Міністра оборони США Ллойда Остіна виписали з лікарні. Він провів там декілька тижнів, лікуючи рак простати та ускладнення, які виникли після лікування онкохвороби.

Про це повідомила пресслужба Пентагону.

Очікується, що наступні тижні Ллойд Остін працюватиме з дому, поки остаточно не одужає.

Онкохворобу в Остіна виявили ще на початку грудня 2023 року, а вже 22 грудня йому провели простатектомію. Хворобу виявили на ранній стадії, тож лікарі стверджують, що в голови Пентагону чудові прогнози на одужання. Пізніше його знову ушпиталили через ускладнення.

Нагадаємо, що медики виявили у голови Пентагону Ллойда Остіна захворювання на рак. Його прооперували.

Поділитися

Може бути цікаво

За місяць на водоймах України загинула 71 людина, серед них 14 дітей, — ДСНС

За місяць на водоймах України загинула 71 людина, серед них 14 дітей, — ДСНС

4 хв тому
У тимчасово окупованому Криму загострилася паливна криза: на дорогах майже немає автомобілів,— Барієв

У тимчасово окупованому Криму загострилася паливна криза: на дорогах майже немає автомобілів,— Барієв

28 хв тому
У Німеччині через масштабний IT-збій зупинилося залізничне сполучення

У Німеччині через масштабний IT-збій зупинилося залізничне сполучення

1 год тому
У частині тимчасово окупованого Криму фіксують перебої зі світлом після серії вибухів, — Барієв

У частині тимчасово окупованого Криму фіксують перебої зі світлом після серії вибухів, — Барієв

1 год тому