facebook
--:--
--:--
Ввімкнути звук
Прямий ефiр
Аудіоновини

Внаслідок вечірнього обстрілу окупантами Харкова постраждали 17 людей

1x
Прослухати
--:--
--:--

У Харкові через вечірній ракетній удар російської армії у лікарнях перебувають 14 людей. Загалом поранення отримали 17 містян.

Про це повідомив очільник Харківської ОВА Олег Синєгубов.

«Близько 22 російська окупаційна армія завдала двох ударів ракетами С-300 по майже центру Харкову. Під удар потрапила фактично житлова інфраструктура. Постраждали 17 людей, ді жінки у дуже важкому стані. Троє людей відмовились від госпіталізації», — розповів Синєгубов.

Внаслідок атаки пошкоджені 19 будинків, 14 автівок:

«На місці працюють всі служби, вони ще ліквідовують наслідки, розбирають завали. Там само на місці чергує «швидка».

Нагадаємо, 16 січня після 21:42 російські окупанти завдали двох ударів по Харкову ракетами С-300 зі сторони російського Бєлгорода. У Холодногірському районі пошкоджені фасади близько 20 багатоквартирних житлових будинків, приміщення приватної медичної установи, знищені 14 автівок. Огляд та ліквідація наслідків триває. Рятувальники евакуювали 30 людей.

Поділитися

Може бути цікаво

У Білорусі припинили роботу ретранслятори, які допомагали «шахедам» атакувати захід України, — Зеленський

У Білорусі припинили роботу ретранслятори, які допомагали «шахедам» атакувати захід України, — Зеленський

5 хв тому
Росіяни за день вбили двох жителів Дніпропетровщини, атакували чотири райони

Росіяни за день вбили двох жителів Дніпропетровщини, атакували чотири райони

22 хв тому
З прикордоння Чернігівщини запроваджують обов’язкову евакуацію на вимогу військових

З прикордоння Чернігівщини запроваджують обов’язкову евакуацію на вимогу військових

34 хв тому
Росіяни атакували заправки «Укрнафти» в кількох областях і об’єкти газовидобутку на Полтавщині

Росіяни атакували заправки «Укрнафти» в кількох областях і об’єкти газовидобутку на Полтавщині

58 хв тому