facebook
--:--
--:--
Ввімкнути звук
Прямий ефiр
Аудіоновини

Війська РФ обстріляли дві громади на Сумщині

1x
Прослухати
--:--
--:--

Уночі 18 січня російські війська обстріляли Білопільську та Середино-Будську громади Сумської області.

Про це повідомляє Сумська обласна військова адміністрація.

«Вночі росіяни здійснили два обстріли прикордонних територій та населених пунктів Сумської області. Зафіксовано 9 вибухів у Білопільській та Середино-Будській громадах», – ідеться у повідомленні.

Білопільську громаду росіяни обстріляли із СПГ, зафіксовано п’ять вибухів.

По Середино-Будській громаді ворог бив зі ствольної артилерії, зафіксовано чотири вибухи.

Поділитися

Може бути цікаво

Європу накриє сильна спека: що буде з погодою в Україні

Європу накриє сильна спека: що буде з погодою в Україні

9 год тому
ДСНС: За минулий тиждень через нещасні випадки на водоймах України загинули 14 людей, зокрема одна дитина

ДСНС: За минулий тиждень через нещасні випадки на водоймах України загинули 14 людей, зокрема одна дитина

9 год тому
Померла хорватська письменниця Славенка Дракуліч

Померла хорватська письменниця Славенка Дракуліч

10 год тому
Окупанти вдарили безпілотником по АЗС у Запоріжжі: є поранені

Окупанти вдарили безпілотником по АЗС у Запоріжжі: є поранені

11 год тому