

1x
Прослухати
--:--
--:--
На Сумщині вранці 27 січня розвідувально-диверсійна група російських окупантів розстріляла двох людей — брата та сестру.
Про це повідомили у Сумській ОВА.
«Їхній будинок розташований у селі Андріївка Хотінської громади, у 5-кілометровій прикордонній зоні», — йдеться у повідомленні.
Влада вкотре звертається до місцевих жителів з проханням про евакуацію:
«Цей процес вже триває не перший місяць, допомога надається на кожному етапі. Російські терористи продовжують вбивати мирне населення. Евакуювавшись з небезпечних територій ви збережете своє життя”.
Нагадаємо, командування Об’єднаних сил ЗСУ закликає жителів прикордонних районів Чернігівської та Сумської областей евакуюватися заради власної безпеки.
Може бути цікаво


ОП: Зеленський обговорив із генеральним секретарем ОЕСР упровадження реформ для швидкого просування до членства в Євросоюзі
8 год тому

«Гарантує тривале перерізання логістики окупантів на цьому напрямку» — аналітик про знищення залізничного мосту через Північнокримський канал
9 год тому

Публічні закупівлі як частина євроінтеграції: що вже зробила Україна і які зміни ще потрібні
10 год тому