![Сили ППО вночі збили всі повітряні цілі, запущені ворогом по Україні](/_next/image?url=https%3A%2F%2Fstatic.hromadske.radio%2F2024%2F07%2F431572316_763658759280538_4026760920391635493_n-450x290.jpg&w=1366&q=75)
(Збір закрито) Громадське радіо збирає кошти на переносну систему РЕБ для чоловіка нашої ведучої
![(Збір закрито) Громадське радіо збирає кошти на переносну систему РЕБ для чоловіка нашої ведучої](/_next/image?url=https%3A%2F%2Fstatic.hromadske.radio%2F2024%2F02%2F426221983_7604548786245055_8839305553677756853_n.jpg&w=1366&q=75)
Чоловік журналістки та ведучої Громадського радіо Мар’яни Чорнієвич Олександр Мельников — стрілець-зенітник ПЗРК.
Підрозділу, в якому він служить, потрібна переносна система РЕБ від Anti-drone, щоб захищати робоче авто від дронів росіян.
Сума збору — 185 000 грн.
«За першу добу нам вдалось зібрати 61 тисячу! Це чудовий результат. Дякую усім із вас, хто донатить, поширює і коментує. Віримо в Сили оборони, допомагаємо Силам оборони, долучаємось до Сил оборони», — наголосила Мар’яна Чорнієвич.
- Станом на вечір 16 лютого вдалося зібрати необхідну суму. Дякуємо всім, хто долучився до збору!
Нагадаємо, раніше Громадське радіо вже збирало кошти для чоловіка Мар’яни Чорнієвич — нам разом вдалося зібрати 150 тисяч гривень, які ми витратили на тепловізор. Громадське радіо також зібрало кошти для підрозділу ЗСУ на передовій, де служить чоловік нашої колишньої керівниці SMM-напрямку Світлани Шкурай. Звіт можна глянути тут.
Крім того, Громадське радіо зібрало кошти на тепловізор для підрозділу, у якому служив журналіст і правозахисник, член ГО «Громадське радіо» Максим Буткевич. Ось тут звіт.
Зараз Громадське радіо також збирає кошти на дрони для спецпідрозділу «Ангели», де служить наша колега.
При передруку матеріалів з сайту hromadske.radio обов’язково розміщувати гіперпосилання на матеріал та вказувати повну назву ЗМІ — «Громадське радіо». Посилання та назва мають бути розміщені не нижче другого абзацу тексту