facebook
--:--
--:--
Ввімкнути звук
Прямий ефiр
Аудіоновини

Сили ППО вночі знищили 23 «шахеди» російських окупантів

1x
Прослухати
--:--
--:--

У ніч на 23 лютого російська армія атакувала Україну 31 ударним БпЛА типу «Shahed». Протиповітряна оборони знищили 23 ударних БпЛА.

Про це повідомили у командуванні Повітряних сил ЗСУ.

Сили ППО збивали «шахеди» у межах Одеської, Миколаївської, Полтавської, Дніпропетровської, Харківської областей.

Крім того окупанти випустили три зенітні керовані ракети С-300, протирадіолокаційну ракету Х-31 та дві крилаті ракети Х-22.

Нагадаємо, втрати російських військ та їхніх найманців в Україні становлять близько 408 240. Упродовж 22 лютого українські захисники знешкодили щонайменше 1000 російських окупантів.

Поділитися

Може бути цікаво

«Легка іронія, глибокі травми та неймовірний італійський колорит»: про що «Таємниця римських апартаментів» Керрі Фішер

«Легка іронія, глибокі травми та неймовірний італійський колорит»: про що «Таємниця римських апартаментів» Керрі Фішер

6 хв тому
Землетруси у Венесуелі: кількість загиблих перевищила 900

Землетруси у Венесуелі: кількість загиблих перевищила 900

36 хв тому
В аеропорту Таїланду затримали австралійця, підозрюваного у жорстокому вбивстві дівчини

В аеропорту Таїланду затримали австралійця, підозрюваного у жорстокому вбивстві дівчини

49 хв тому
Сьогодні вночі ракети «Фламінго» успішно уразили підприємство «Титан-Барикади» у Волгограді — Зеленський

Сьогодні вночі ракети «Фламінго» успішно уразили підприємство «Титан-Барикади» у Волгограді — Зеленський

2 год тому