facebook
--:--
--:--
Ввімкнути звук
Прямий ефiр
Аудіоновини

Україна та Італія підписали двосторонню безпекову угоду

1x
Прослухати
--:--
--:--

Під час приїзду італійської прем’єр-міністерки Джорджії Мелоні до Києва Україна та Італія підписали двосторонню безпекову угоду.

Про це повідомив президент Володимир Зеленський.

«Цей документ закладає міцну основу для тривалого безпекового партнерства між Україною та Італією», — написав Зеленський.

Нагадаємо, нещодавно Україна і Німеччина уклали безпекову угоду. Після Великої Британії Німеччина стала другою країною, яка уклала безпекові гарантії з Україною.

Поділитися

Може бути цікаво

На Закарпатті рятувальники дістали з Тиси тіло 10-річного хлопчика

На Закарпатті рятувальники дістали з Тиси тіло 10-річного хлопчика

6 хв тому
У РФ змушені латати дірки в МВС за рахунок цивільного персоналу, —  розвідка

У РФ змушені латати дірки в МВС за рахунок цивільного персоналу, — розвідка

35 хв тому
Сили безпілотних систем показали, як уразили електропідстанцію у тимчасово окупованому Криму

Сили безпілотних систем показали, як уразили електропідстанцію у тимчасово окупованому Криму

52 хв тому
Відерштанд. Супротив. Історія єврейських погромів

Відерштанд. Супротив. Історія єврейських погромів

1 год тому