![У Росії прорвало греблю, у зоні підтоплення є люди — ЗМІ](/_next/image?url=https%3A%2F%2Fstatic.hromadske.radio%2F2024%2F07%2Fdanube-river-7522608_1280-450x290.webp&w=1366&q=75)
У Києві жінку не пустили в укриття готелю під час повітряної тривоги
![У Києві жінку не пустили в укриття готелю під час повітряної тривоги](/_next/image?url=https%3A%2F%2Fstatic.hromadske.radio%2F2024%2F03%2Fice-191475448-64078811_3XL-211484-scaled.jpg&w=1366&q=75)
У Києві під час повітряної тривоги 25 березня жінку відмовилися пускати в укриття готелю, аргументуючи тим, що воно «тільки для клієнтів готелю».
Про це киянка Катерина Смачило розповіла РБК-Україна.
25 березня близько 17:30 у Києві була оголошена повітряна тривога через загрозу застосування балістичних ракет. Жінка припаркувала автівку біля готелю, щоб потрапити в бомбосховище.
«Я знала, що там є укриття і одразу ж, як почала вити сирена, я пройшла до готелю і навіть не запитувала, чи можна туди. Бо це дивно. Я попросила на рецепції нагадати, як пройти, на що мені відповіли, що укриття тільки для мешканців готелю», — розказала Катерина Смачило.
Киянка пішла у сусідній заклад, де її без проблем пустили до укриття. Після завершення тривоги жінка зателефонувала до поліції, прибув патруль і вона написала заяву. Зі свого боку правоохоронці порадили у подібних ситуаціях дзвонити їм саме під час тривоги, тоді процедура оформлення дещо інша.
За словами Катерини Смачило, реакції від готелю вона так і не отримала, а після розголосу та поширень цієї історії у соцмережах, адміністратори готелю почали видаляти негативні та обурені коментарі на своїх сторінках у соцмережі.
«Вони виставили в Instagram-stories пост, що пріорітет в укриття – завжди для мешканців», — розказала Катерина.