facebook
--:--
--:--
Ввімкнути звук
Прямий ефiр
Аудіоновини

Після недавніх обстрілів на Хмельниччині було знеструмлено понад 200 тисяч абонентів — кореспондентка

1x
Прослухати
--:--
--:--

Під час недавніх обстрілів на Хмельниччині ворог пошкодив енергетичну інфраструктуру. Наразі в області тривають відновлювальні роботи й введені планові відімкнення електропостачання.

Про це в етері Громадського радіо розповіла кореспондентка у Хмельницькій області Тетяна Сивоконь.

За її словами, українським енергетикам за 36 годин вдалося заживити місто, переважно за тимчасовою схемою.

«У першу добу були перебої з енергетикою, потім відбулося погіршення погодних умов, тому протягом останніх двох днів відбувалися аварійні відімкнення електропостачання. Обленерго повідомило про графіки відключень, які відбуватимуться в шість черг. Світло вимикають на три години, але не щоденно», — розповіл Сивоконь.

Нагадаємо, 24 березня Хмельниччина потрапила під удар російських ракет.


При передруку матеріалів з сайту hromadske.radio обов’язково розміщувати гіперпосилання на матеріал та вказувати повну назву ЗМІ — «Громадське радіо». Посилання та назва мають бути розміщені не нижче другого абзацу тексту

Поділитися

Може бути цікаво

Українці на ТОТ відзначили День Конституції України акцією підтримки — Центр національного спротиву

Українці на ТОТ відзначили День Конституції України акцією підтримки — Центр національного спротиву

48 хв тому
Новий тиждень почнеться із спеки, яка вже прийшла в Україну — синоптикиня

Новий тиждень почнеться із спеки, яка вже прийшла в Україну — синоптикиня

1 год тому
ДСНС: Цього тижня на водоймах України загинули 46 людей, серед них — 19 дітей

ДСНС: Цього тижня на водоймах України загинули 46 людей, серед них — 19 дітей

1 год тому
Сили оборони уразили залізничний міст у Криму, який росіяни використовують для перекидання військ

Сили оборони уразили залізничний міст у Криму, який росіяни використовують для перекидання військ

1 год тому