
В Одесі зросла кількість постраждалих внаслідок обстрілу
Автор

1x
Прослухати
--:--
--:--
В Одесі кількість постраждалих внаслідок російської атаки зросла до п’яти.
Про це повідомив міський голова Геннадій Труханов.
Сили оборони збили обидві російські ракети Х-59, але зафіксовано падіння уламків.
«Постраждало 5 людей, зокрема 15-річний підліток, що перебував на момент збиття на вулиці, його госпіталізовано у дитячу клінічну лікарню», — розповів Труханов.
Читайте також: По Одещині прогнози щодо відновлення роботи енергосистеми оптимістичніші, ніж по Харківщині — заступник міністра енергетики
Через обстрілу пошкоджень зазнав зокрема один із міських соціальних закладів.



Нагадаємо, вдень 29 березня ворог атакував Одещину двома керованими авіаційними ракетами Х-59 з акваторії Чорного моря. Обидві повітряні цілі збили.
Може бути цікаво


ОП: Зеленський обговорив із генеральним секретарем ОЕСР упровадження реформ для швидкого просування до членства в Євросоюзі
1 год тому

«Гарантує тривале перерізання логістики окупантів на цьому напрямку» — аналітик про знищення залізничного мосту через Північнокримський канал
2 год тому

Публічні закупівлі як частина євроінтеграції: що вже зробила Україна і які зміни ще потрібні
3 год тому