facebook
--:--
--:--
Ввімкнути звук
Прямий ефiр
Аудіоновини

В Україні через негоду знеструмлено 276 населених пунктів

1x
Прослухати
--:--
--:--

В Україні через шквальний вітер знеструмлено 276 населених пунктів. Найбільше знеструмлень на Київщині: без світла близько 34 200 споживачів у 120 населених пунктах.

Про це повідомляє Міненерго.

«Енергетики працюють над тим, аби якнайшвидше повернути світло в оселі споживачів», — мовиться у повідомленні міністерства.


Читайте також: Окупанти намагаються знищити електростанції, які потрібні для балансування енергосистеми — Цатурян


На Хмельниччині без напруги залишався 61 населений пункт, загалом — понад 9400 абонентів. На Закарпатті через негоду без живлення 42 населені пункти. Там сильний вітер залишив без світла майже 10 тисяч споживачів.

На Житомирщині знеструмлено 32 населених пункти, на Дніпропетровщині — 21.

Нагадаємо, РФ здійснила у березні найпотужнішу за час війни атаку на енергооб’єкти України. Масовані ракетні атаки на українські об’єкти енергетики, які Росія здійснювала протягом кінця березня, значно послабили українську енергосистему. Зокрема найскладнішою енергетична ситуація залишається у Харкові. У місті через обстріли було знищено ТЕЦ та усі трансформаторні підстанції.

Поділитися

Може бути цікаво

Росіяни вдарили КАБами по Запоріжжю: є поранені, серед них двоє дітей

Росіяни вдарили КАБами по Запоріжжю: є поранені, серед них двоє дітей

34 хв тому
На Донеччині внаслідок ворожих атак поранені троє людей

На Донеччині внаслідок ворожих атак поранені троє людей

1 год тому
Рятувальники ліквідували наслідки нічної атаки РФ на Київ

Рятувальники ліквідували наслідки нічної атаки РФ на Київ

1 год тому
Зеленський повідомив про атаку Сил оборони на НПЗ у Краснодарському та Ярославському регіонах РФ

Зеленський повідомив про атаку Сил оборони на НПЗ у Краснодарському та Ярославському регіонах РФ

2 год тому