![У Росії прорвало греблю, у зоні підтоплення є люди — ЗМІ](/_next/image?url=https%3A%2F%2Fstatic.hromadske.radio%2F2024%2F07%2Fdanube-river-7522608_1280-450x290.webp&w=1366&q=75)
Для українських учнів за кордоном планують запровадити єдиний облік
![Для українських учнів за кордоном планують запровадити єдиний облік](/_next/image?url=https%3A%2F%2Fstatic.hromadske.radio%2F2024%2F04%2Fshkoliari.jpg&w=1366&q=75)
У Міністерстві з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій обговорили потребу в запровадженні єдиного електронного обліку українських учнів за кордоном.
Про це повідомляє пресслужба Мінреінтеграції.
Як зазначається, можливі шляхи вирішення цього питання обговорювали учасники спеціальної наради під головуванням віцепрем’єр-міністерки Ірини Верещук.
«До прикладу, досить багато учнів здобувають освіту або є екстернами Державного ліцею «Міжнародна українська школа» (МУШ). Українські особові справи для вступу в МУШ можна надіслати поштою. Однак питання полягає в системному рішенні для всіх учнів за кордоном. Так, було розглянуто можливість запровадження єдиного електронного обліку для ведення особових справ учнів», — йдеться у повідомленні.
Під час наради учасники запропонували дозволити МУШ приймати особові справи учнів в електронному вигляді, а також розробити відповідні роз’яснення.
Також було наголошено, що МУШ має стати освітнім осередком, який акумулюватиме всю співпрацю з українськими школами за кордоном.