facebook
--:--
--:--
Ввімкнути звук
Прямий ефiр
Аудіоновини

Російські війська атакували Одесу балістикою

1x
Прослухати
--:--
--:--

Російська окупаційна армія атакувала Одесу балістичним озброєнням. Уражено об’єкт інфраструктури.

Про це повідомив очільник обласної військової адміністрації Олег Кіпер.

Інформація щодо постраждалих уточнюється.

«З самого ранку ворог декілька разів атакував наш регіон. На світанку дві ракети Х-59 знищили наші сили ППО. Потім російські війська атакували Одесу балістикою», — розповів Кіпер.


Читайте також: У Дніпрі завершили аварійно-рятувальні роботи на місці ракетного удару


Нагадаємо, ракетний удар ворога по Одещині ввечері 19 квітня знищив агропродукцію, яка мала йти на експорт до країн Азії та Африки. Атакували два термінали в порту, які спеціалізуються на перевалці агропродукції.

Поділитися

Може бути цікаво

Сучасні методи терапії: надійний крок тверезості

PROMOTEDСучасні методи терапії: надійний крок тверезості

22 хв тому
Федоренко: У район переправ на Куп'янському напрямку росіяни можуть скинути до 30 КАБів за день

Федоренко: У район переправ на Куп'янському напрямку росіяни можуть скинути до 30 КАБів за день

51 хв тому
На Дніпропетровщині ворог завдав 20 ударів по області, є поранені

На Дніпропетровщині ворог завдав 20 ударів по області, є поранені

1 год тому
Цікаво, що Зеленський висунув ультиматум Лукашенку після повернення з G7, — політолог

Цікаво, що Зеленський висунув ультиматум Лукашенку після повернення з G7, — політолог

1 год тому