facebook
--:--
--:--
Ввімкнути звук
Прямий ефiр
Аудіоновини

Жителі окупованого Маріуполя потерпають від проривів каналізації — міськрада

1x
Прослухати
--:--
--:--

Жителі тимчасово захопленого росіянами Маріуполя на Донеччині потерпають від проривів каналізації.

Про це повідомила Маріупольська міська рада.

 «Регулярні каналізаційні прориви продовжують залишатися гострою проблемою в окупованому місті. Відходи підтоплюють будинки жителів. Зокрема, багатоповерхівку на бул. Шевченка, 291 вже місяць затоплює. Люди скаржаться, що не можуть відкрити вікна, у квартирах немає чим дихати. Окупанти проблему ігнорують», – ідеться в дописі.

У Маріуполі після російських обстрілів пошкоджені всі мережі, нагадують у міськраді.

«Такої кількості проблем з поривами каналізаційних стоків у місті ніколи не було, як при окупантах. У комунальних службах не вистачає людей, бо мало хто йде працювати за низьку зарплатню, яку ще й постійно затримують. Також немає й техніки», – розповідають у міській раді.

Поділитися

Може бути цікаво

У тимчасово окупованому Криму загострилася паливна криза: на дорогах майже немає автомобілів,— Барієв

У тимчасово окупованому Криму загострилася паливна криза: на дорогах майже немає автомобілів,— Барієв

4 хв тому
У Німеччині через масштабний IT-збій зупинилося залізничне сполучення

У Німеччині через масштабний IT-збій зупинилося залізничне сполучення

37 хв тому
У частині тимчасово окупованого Криму фіксують перебої зі світлом після серії вибухів, — Барієв

У частині тимчасово окупованого Криму фіксують перебої зі світлом після серії вибухів, — Барієв

49 хв тому
На Херсонщині внаслідок ворожих атак загинула людина, ще семеро – поранено

На Херсонщині внаслідок ворожих атак загинула людина, ще семеро – поранено

1 год тому