facebook
--:--
--:--
Ввімкнути звук
Прямий ефiр
Аудіоновини

Частина Одеси — без світла внаслідок ракетного удару

1x
Прослухати
--:--
--:--

Частина осель у Хаджибейському районі Одеси залишилася без електропостачання через пошкодження ЛЕП унаслідок ракетного удару.

Про це повідомляє ДТЕК Одеські електромережі.

«Сьогодні вранці Одеса зазнала чергової ворожої атаки, внаслідок якої було пошкоджено повітряні лінії. Тимчасово без світла залишилась частина осель у Хаджибейському районі міста», – йдеться у повідомленні.

За словами енергетиків, вони працюють в посиленому режимі, щоб відновити електропостачання до кінця дня.

Нагадаємо, росіяни атакували Одесу трьома ракетами «Іскандер», які саме були ракети зараз встановлюють.

Попередньо відомо, що обійшлось без жертв, в етері Громадського радіо повідомив речник Повітряних сил ЗСУ Ілля Євлаш.

Голова Одеської ОВА Олег Кіпер повідомив, що наразі відомо про одну постраждалу 43-річну жінку.

Вона у стані середнього ступеню тяжкості доставлена в лікарню.

Близько 30 будинків пошкоджено ударною хвилею: вибиті шибки та скло, в деяких оселях впали стелі.

Поділитися

Може бути цікаво

«Люди, що стоять за легендарними подіями»: інтерв'ю з творцями фільму «Омега»

«Люди, що стоять за легендарними подіями»: інтерв'ю з творцями фільму «Омега»

10 хв тому
Свято Купала свідчить про невмирущість української культури, — етнологиня

Свято Купала свідчить про невмирущість української культури, — етнологиня

18 хв тому
Влада вперше за роки війни почала системну підготовку до зими заздалегідь,— Харченко

Влада вперше за роки війни почала системну підготовку до зими заздалегідь,— Харченко

48 хв тому
Україна отримає від Світового банку понад 3 млрд доларів

Україна отримає від Світового банку понад 3 млрд доларів

1 год тому