facebook
--:--
--:--
Ввімкнути звук
Прямий ефiр
Аудіоновини

Окупанти вбили чотирьох мешканців Донеччини

1x
Прослухати
--:--
--:--

Щонайменше чотири людини загинули та ще шестеро дістали поранення внаслідок російських обстрілів Донеччини вдень 25 квітня.

Про це повідомив голова Донецької ОВА Вадим Філашкін.

«Центральна частина області зранку перебуває під масованими ворожими обстрілами. Достеменно відомо про одного загиблого в Очеретиному. У Красногорівці четверо людей дістали поранення — усі вони доставлені до лікарень», — повідомив він.

Ще одну людину окупанти поранили у Гірнику Курахівської громади.

Також росіяни били по Новоолександрівці й Воздвиженці Гродівської громади. За даними голови ОВА, наслідки цих обстрілів встановлюють.

Згодом Філашкін додав, що росіяни продовжують обстрілювати Донеччину. Станом на 14 годину загарбники вбили ще трьох людей.

Зокрема, дві людини загинули в Удачному, по якому ворог ударив ракетою, ще одна жертва — в Курахівці, по якій окупати били зі ствольної артилерії. Одна людина в Удачному дістала поранення.


Читайте також: У Смілі пошкоджений об’єкт залізничної інфраструктури — кореспондент


Поділитися

Може бути цікаво

«Там, де Ленін впав»: Зеленський анонсував встановлення пам’ятника Мазепі в Києві

«Там, де Ленін впав»: Зеленський анонсував встановлення пам’ятника Мазепі в Києві

19 хв тому
Зеленський подав до Ради законопроєкти про орден Європи та Український національний пантеон

Зеленський подав до Ради законопроєкти про орден Європи та Український національний пантеон

1 год тому
Росіяни вдарили КАБами по Запоріжжю: є поранені, серед них двоє дітей

Росіяни вдарили КАБами по Запоріжжю: є поранені, серед них двоє дітей

1 год тому
На Донеччині внаслідок ворожих атак поранені троє людей

На Донеччині внаслідок ворожих атак поранені троє людей

2 год тому