facebook
--:--
--:--
Ввімкнути звук
Прямий ефiр
Аудіоновини

Окупанти вбили двох мешканців Гірника на Донеччині

1x
Прослухати
--:--
--:--

Російські окупаційні війська 1 травня вдарили ракетними системами «Ураган» по місту Гірник на Донеччині. Загинули чоловік і жінка, ще шестеро людей отримали поранення.

Про це повідомив голова Донецької обласної військової адміністрації Вадим Філашкін.

За його даними, обстріл стався у середу, 1 травня, по обіді.

Наразі відомо, що загинули 57-річна жінка і 64-річний чоловік. Пораненим надається медична допомога.

Детальна інформація про кількість постраждалих та обсяги руйнувань з’являться згодом.

Як повідомлялося, внаслідок російського авіаудару по смт Золочів на Харківщині 1 травня загинули дві людини, ще восьмеро дістали поранення, у тому числі дитина.

Поділитися

Може бути цікаво

На Донеччині внаслідок ворожих атак поранені троє людей

На Донеччині внаслідок ворожих атак поранені троє людей

26 хв тому
Рятувальники ліквідували наслідки нічної атаки РФ на Київ

Рятувальники ліквідували наслідки нічної атаки РФ на Київ

1 год тому
Зеленський повідомив про атаку Сил оборони на НПЗ у Краснодарському та Ярославському регіонах РФ

Зеленський повідомив про атаку Сил оборони на НПЗ у Краснодарському та Ярославському регіонах РФ

1 год тому
ДСНС: Суми знову пережили серію ворожих атак

ДСНС: Суми знову пережили серію ворожих атак

1 год тому