![У Росії прорвало греблю, у зоні підтоплення є люди — ЗМІ](/_next/image?url=https%3A%2F%2Fstatic.hromadske.radio%2F2024%2F07%2Fdanube-river-7522608_1280-450x290.webp&w=1366&q=75)
![У Часовому Яру FPV-дрони працюють і по цивільних — Чаус](/_next/image?url=https%3A%2F%2Fstatic.hromadske.radio%2F2024%2F04%2Fchasiv-iar.jpg&w=1366&q=75)
У Часів Яр більшість волонтерів вже не заїжджають, бо основний ризик для них становить артилерія та робота FPV- дронів, які працюють по цивільних.
Про це в етері Громадського радіо повідомив начальник Часовоярської міської військової адміністрації Сергій Чаус:
«На цей момент місто контрольоване. Це українське місто і окупантам тут не місце. Люди у місті зараз просто існують назвати це умовами складно, бо відсутнє тепло, електрика, вода.
У місто більшість волонтерів вже не заїжджають і це показник. Основний ризик – артилерія та робота FPV- дронів, які працюють по цивільних».
За його словами, у місті 682 особи залишається.
«На жаль за останні 3-4 дні евакуації не було. Не було охочих, щоб виїхати. Основний наратив, який люди несуть – це те, що це їхня домівка і їхня Батьківщина, і вони не хочуть йти зі своєї землі. Дітей немає у місті, основна маса людей 60+ близько 70%», – каже Чаус.
Він додав, що немає у місті жодного вцілілого багатоповерхового будинку. Більшість із них отримали критичні ушкодження, а у приватному секторі як мінімум відсутні вікна. Прильоти часті й дуже багато.
«Уже близько місяця у нас пік обстрілів, на спад поки не пішов, хоча цього дуже хотілось би. Максимальна кількість обстрілів щодня йде. У місті не буває тихо», – додав начальник Часовоярської міської військової адміністрації.
При передруку матеріалів з сайту hromadske.radio обов’язково розміщувати гіперпосилання на матеріал та вказувати повну назву ЗМІ — «Громадське радіо». Посилання та назва мають бути розміщені не нижче другого абзацу тексту