facebook
--:--
--:--
Ввімкнути звук
Прямий ефiр
Аудіоновини

Внаслідок російського обстрілу Донеччини загинули дві людини

1x
Прослухати
--:--
--:--

Увечері 2 травня російські окупанти обстріляли село Мемрика Новогродівської громади Донецької області. Внаслідок ворожої атаки загинули дві людини, серед яких — 12-річна дитина. Ще двоє зазнали поранень.

Про це повідомив очільник Донецької ОВА Вадим Філашкін.

За його словами, росіяни били по селу з реактивної системи залпового вогню «Град». Пошкоджень зазнали 7 приватних будинків.

Від ворожої атаки загинули дві людини, а ще двоє — зазнали поранень. Постраждалих доправили до лікарні.

Очільник ОВА вкотре закликав жителів Донеччини, а особливо — сімей з дітьми, евакуюватися з області.

За даними ОВА, за минулу добу росіяни 18 разів обстріляли населені пункти Донеччини. Під ворожим вогнем опинилися населені пункти Покровського, Краматорського і Бахмутського районів.

У низці міст та сіл зазнали пошкоджень приватні будинки, багатоповерхівки та інфраструктурні об’єкти. Окрім цього, внаслідок ворожих обстрілів Гірника загинули 2 людини. Жертви також були у Калиновому та Красногорівці — та росіяни вбили по одній людині.

Окрім цього, з Донеччини вдалося евакуювати 338 людей, у тому числі 42 дитини.

Поділитися

Може бути цікаво

Наступним етапом у Криму буде крах банківської системи окупантів?

Наступним етапом у Криму буде крах банківської системи окупантів?

20 хв тому
Росіяни атакували мікроавтобус у Нікополі, щонайменше двоє загиблих, є поранені у важкому стані

Росіяни атакували мікроавтобус у Нікополі, щонайменше двоє загиблих, є поранені у важкому стані

36 хв тому
Стало відомо, скільки військових з Криму вже загинули на війні проти України

Стало відомо, скільки військових з Криму вже загинули на війні проти України

49 хв тому
Рейтинг президента Польщі досяг максимальних показників на тлі загострення відносин з Україною

Рейтинг президента Польщі досяг максимальних показників на тлі загострення відносин з Україною

1 год тому