facebook
--:--
--:--
Ввімкнути звук
Прямий ефiр
Аудіоновини

Росіяни знову вдарили по Харкову

1x
Прослухати
--:--
--:--

Російські окупанти знову завдали удару по Харкову. У місті пролунали вибухи.

Про це повідомили в ОВА.

Профільні служби виїхали на огляд. Повітряна тривога в області оголошена з 20:55.


Читайте також: Російські окупанти обстріляли КАБами село на Харківщині


Нагадаємо, 4 травня окупанти вдарили ракетою по цивільній інфраструктурі Харкова. Постраждали шість людей.

Поділитися

Може бути цікаво

Відбувся черговий обмін полоненими: додому повернулися 160 українців (ФОТО, ВІДЕО)

Відбувся черговий обмін полоненими: додому повернулися 160 українців (ФОТО, ВІДЕО)

30 хв тому
У Британії виставили на продаж будинок, де отруїли Скрипаля

У Британії виставили на продаж будинок, де отруїли Скрипаля

1 год тому
СБУ знищила російські судна забезпечення та системи ППО окупантів

СБУ знищила російські судна забезпечення та системи ППО окупантів

1 год тому
На війні загинув колишній фіксер американського телеканалу ABC

На війні загинув колишній фіксер американського телеканалу ABC

2 год тому