facebook
--:--
--:--
Ввімкнути звук
Прямий ефiр
Аудіоновини

Дві ГЕС виведено з експлуатації — «Укргідроенерго»

1x
Прослухати
--:--
--:--

Внаслідок російських обстрілів 8 травня дві гідроелектростанції України виведено з експлуатації через значні пошкодження.

Про це повідомили в «Укргідроенерго».

Наразі йдеться про те, що вся українська гідрогенерація зазнала «нищівних пошкоджень»:

«Знищене обладнання потребує чималих зусиль для ремонту, відновлення і значних фінансових коштів». 


Читайте також: Під час нічної масованої атаки росіяни використали нову і модернізовану ракету Х-101 — ЗМІ


Під час попередніх обстрілів Росія також цілилася по українських ГЕС. Під ударом 22 березня опинилася найбільша гідроелектростанція України — ДніпроГЕС у Запоріжжі. А в ніч проти 29 березня війська РФ цілили по Канівській та Дністровській гідроелектростанціях.

Нагадаємо, у ніч на 8 травня ворог атакував енергетичні об’єкти у шести областях: Полтавській, Кіровоградській, Запорізькій, Львівській, Івано-Франківській та Вінницькій. На трьох теплових електростанціях ДТЕК серйозно пошкоджене обладнання.

Поділитися

Може бути цікаво

Влада вперше за роки війни почала системну підготовку до зими заздалегідь,— Харченко

Влада вперше за роки війни почала системну підготовку до зими заздалегідь,— Харченко

10 хв тому
Україна отримає від Світового банку понад 3 млрд доларів

Україна отримає від Світового банку понад 3 млрд доларів

35 хв тому
Масових відключень через дефіцит генерації не очікується, — Харченко

Масових відключень через дефіцит генерації не очікується, — Харченко

45 хв тому
Харченко: Україна краще готова до літніх піків навантаження, ніж торік 

Харченко: Україна краще готова до літніх піків навантаження, ніж торік 

1 год тому