Німеччина передасть Україні нову систему ППО IRIS-T у травні

Німеччина передасть Україні систему протиповітряної оборони IRIS-T у травні.

Про це повідомив посол ФРН в Україні Мартін Єгер в інтервʼю телеведучій Марічці Падалко.

«Уже деякі системи [IRIS-T] тут є, і зараз, у травні, прибуде ще одна система. Крім того, ми обіцяли Україні, що цього року, наступного і 2026-го будемо постачати ще нові такі системи», — сказав дипломат.

За його словами, Німеччина працює над розширенням української системи ППО та захистом української енергетичної інфраструктури.

Посол зазначив, що водночас Україна отримає від Німеччини третю систему ППО Patriot.

Може бути цікаво