![У Росії прорвало греблю, у зоні підтоплення є люди — ЗМІ](/_next/image?url=https%3A%2F%2Fstatic.hromadske.radio%2F2024%2F07%2Fdanube-river-7522608_1280-450x290.webp&w=1366&q=75)
У Сумах не спостерігається паніки, хоча відчувається напруга — Яцина
Повністю розмову з Альоною Яциною слухайте у доданому аудіофайлі
![У Сумах не спостерігається паніки, хоча відчувається напруга — Яцина](/_next/image?url=https%3A%2F%2Fstatic.hromadske.radio%2F2024%2F03%2FEvakuatsiia.jpg&w=1366&q=75)
У прикордонних громадах Сумської області продовжується евакуація цивільного населення. Напередодні обов’язкова евакуація почалася з Білопілля.
Про це в етері Громадського радіо розповіла журналістка та співзасновниця Кордон.медіа Альона Яцина.
Вона констатувала, що у Сумах наразі не спостерігається панічних настроїв після заяви начальника ГУР Буданова щодо ймовірного наступу російських окупантів на північ Сумщини.
«Якщо є черги на автозаправках, то, значить, ситуація складна. Якщо їх немає, то все добре. Вчора їх не було, хоча у місті, образно кажучи, повітря можна було різати ножем — така напруга відчувалася. Втім, люди як не панікували, так і не панікують», — зазначила Альона Яцина.
Вона нагадала також, що евакуація з прикордонних громад у п’ятикілометровій зоні розпочалася ще у липні 2023 року.
«Зараз запроваджуються додаткові рішення. Так, з квітня відбувається примусова евакуація дітей з двох громад: Середино-Будська і Великописарівська. У Великописарівській минулого тижня залишалося дев’ять дітей, а у Середино-Будській — 170.
За тиждень до Великодня евакуація почалася у Хотінській громаді — звідти теж потрохи вивозять людей. З учорашнього дня почалася обов’язкова евакуація з Білопілля. Звідти виїхало 28 людей, зокрема шестеро дітей. З Ворожби обов’язкова евакуація поки не відбувається», — повідомила співрозмовниця Громадського радіо.
Читайте також: «Якщо буде спроба проникнення — ми відповімо» — ОТУВ «Сіверськ» про ситуацію на Сумщині
При передруку матеріалів з сайту hromadske.radio обов’язково розміщувати гіперпосилання на матеріал та вказувати повну назву ЗМІ — «Громадське радіо». Посилання та назва мають бути розміщені не нижче другого абзацу тексту