![У Росії прорвало греблю, у зоні підтоплення є люди — ЗМІ](/_next/image?url=https%3A%2F%2Fstatic.hromadske.radio%2F2024%2F07%2Fdanube-river-7522608_1280-450x290.webp&w=1366&q=75)
З окупованих територій Запоріжжя вдалося повернути підлітка-сироту
![З окупованих територій Запоріжжя вдалося повернути підлітка-сироту](/_next/image?url=https%3A%2F%2Fstatic.hromadske.radio%2F2024%2F05%2FZnimok-ekrana-2024-05-15-211852-e1715797193301.jpg&w=1366&q=75)
З тимчасово окупованих територій Запоріжжя вдалося повернути 17-річного хлопця. Юнак дуже хотів виїхати з окупації до повноліття.
Про це повідомили у Мінреінтеграції.
«Денис — сирота. Від початку повномасштабного вторгнення він проживав на тимчасово окупованих територіях Запорізької області під наглядом сусідки і весь цей час шукав можливості виїхати з окупації», — розповіли у міністерстві.
На гарячу лінію Мінреінтеграції із проханням допомогти вивезти племінника з окупованого міста звернулася рідна тітка Дениса. Тепер хлопець перебуватиме під її опікою.
Вже незабаром Денис поїде до реабілітаційного табору у Трускавці. Там спеціалісти допоможуть йому не лише відновитися психологічно, а й корисно та цікаво провести час у колі однолітків.
Нагадаємо, якщо ви стали свідком незаконного переміщення дітей на ТОТ або територію РФ, обов’язково повідомте про це профільному фахівцю Мінреінтеграції Наталії Ємець за номером: (050) 562-03-13.
Також можна звернутися на гарячі лінії: Мінреінтеграції – 15-48 або Національного інформаційного бюро – 16-48.