
Знищенний російський штурмовик Су-25/Фото (ілюстративне): Генштабу ЗСУБійці 110-ї окремої механізованої бригади імені генерал-хорунжого Марка Безручка 23 травня збили російський штурмовик Су-25.
Це вже шостий ворожий літак, збитий бригадою протягом останніх кількох тижнів.
«Обіцяли, що геноцид російських «Су» буде продовжуватись, обіцянку тримаємо! Напередодні наші хлопці, посадили на вічну стоянку в донбаських степах ворожий Су-25. Це раз. А вже сьогодні нестримні зенітники 110 ОМБр снайперськи відпрацювали по іще одному Су. Це два», — йдеться у повідомленні військових.
Бригада також оприлюднила відео збиття російського літака:
Нагадаємо, 4 травня президент Володимир Зеленський повідомляв, що військові зі 110-ї окремої механізованої бригади збили російський штурмовик Су-25 на Донеччині.
11 травня вони збили ще один Су-25, а 13 травня — третій. Про четверте збиття стало відомо 18 травня. 22 травня Генштаб ЗСУ теж повідомив про збиття Су-25.
Може бути цікаво


ОП: Зеленський обговорив із генеральним секретарем ОЕСР упровадження реформ для швидкого просування до членства в Євросоюзі

«Гарантує тривале перерізання логістики окупантів на цьому напрямку» — аналітик про знищення залізничного мосту через Північнокримський канал
