

Україна та Норвегія фіналізували текст двосторонньої безпекової угоди, який підпишуть за першої можливості.
Про це повідомив президент Володимир Зеленський.
Зеленський провів телефонну розмову з прем’єр-міністром Норвегії Йонасом Гаром Стере і подякував за конкретні дії з ізоляції росії.
«Обговорили ситуацію на полі бою та оборонну співпрацю. Наші команди фіналізували текст двосторонньої безпекової угоди, який ми підпишемо за першої можливості», — повідомив глава держави.
Читайте також: Україна готується до підписання безпекових угод із сімома державами — Зеленський
Зі свого боку прем’єр-міністр підтвердив участь Норвегії у Саміті миру.
Нагадаємо, до Києва прибула команда Міжнародного валютного фонду. Будуть обговорювати ризики для економіки України.
Може бути цікаво


ОП: Зеленський обговорив із генеральним секретарем ОЕСР упровадження реформ для швидкого просування до членства в Євросоюзі

«Гарантує тривале перерізання логістики окупантів на цьому напрямку» — аналітик про знищення залізничного мосту через Північнокримський канал
