facebook
--:--
--:--
Ввімкнути звук
Прямий ефiр
Аудіоновини

ДніпроГЕС у критичному стані, про виробництво електрики не йдеться — ОВА

1x
Прослухати
--:--
--:--

Дніпровська ГЕС у Запоріжжі через нічну атаку росіян у критичному стані. Над відновленням руху працюють фахівці.

Про це повідомив керівник обласної військової адміністрації Іван Федоров.

«ДніпроГЕС перебуває у критичному стані. Не йдеться навіть про вироблення електроенергії. Наразі перекрито повністю рух із лівого берега на правий. Відтак запоріжці обмежені в трафіку. Як об’їзд використовуються два мости, там логістика налагоджена в обидва боки», — розповів Федоров.

За його словами, відновити трафік на ДніпроГЕС найближчими годинами, як планувалося раніше, не вдалося:

«Зараз ми будемо консультуватися з фахівцями, інженерами, проєктувальниками додатково, щоб якщо відкривати рух ДніпроГЕС, то він має бути безпечним».

Нагадаємо, у ніч на 1 червня російські окупанти завдали масованого ракетно-авіаційного удару по об’єктах критичної інфраструктури у різних регіонах України. Випустили 53 ракети різних типів та 47 ударних БпЛА. Сили оборони знищили 35 ракет та 46 «шахедів».

Поділитися

Може бути цікаво

«Там, де Ленін впав»: Зеленський анонсував встановлення пам’ятника Мазепі в Києві

«Там, де Ленін впав»: Зеленський анонсував встановлення пам’ятника Мазепі в Києві

12 хв тому
Зеленський подав до Ради законопроєкти про орден Європи та Український національний пантеон

Зеленський подав до Ради законопроєкти про орден Європи та Український національний пантеон

55 хв тому
Росіяни вдарили КАБами по Запоріжжю: є поранені, серед них двоє дітей

Росіяни вдарили КАБами по Запоріжжю: є поранені, серед них двоє дітей

1 год тому
На Донеччині внаслідок ворожих атак поранені троє людей

На Донеччині внаслідок ворожих атак поранені троє людей

2 год тому