facebook
--:--
--:--
Ввімкнути звук
Прямий ефiр
Аудіоновини

«Укренерго» прогнозує дефіцит в енергосистемі 5 червня

1x
Прослухати
--:--
--:--

Завтра, 5 червня, впродовж усієї доби енергетики прогнозують дефіцит в українській енергосистемі. Діятимуть графіки відключень.

Про це повідомила компанія «Укренерго».

За словами енергетиків, ліміти на споживання електроенергії будуть діяти для кожної області з 00:00 до 24:00. А для цих лімітів обленерго застосовуватимуть графіки погодинних відключень для промислових і побутових споживачів.

У компанії додали, що в разі перевищення лімітів можливе застосування аварійних вимкнень для всіх категорій споживачів.

Нагадаємо, «Укренерго» 4 червня застосувало аварійні відключення світла, а згодом і спеціальні графіки для побутових та промислових споживачів у Києві та Київській області, а також у Донецькій, Житомирській, Миколаївській, Кіровоградській, Харківській та Хмельницькій областях.

Ці види обмежень будуть діяти до того часу, поки рівень споживання в областях не повернеться в межі лімітів.

Поділитися

Може бути цікаво

Міжнародна федерація важкої атлетики зняла санкції з усіх спортсменів з РФ та Білорусі

Міжнародна федерація важкої атлетики зняла санкції з усіх спортсменів з РФ та Білорусі

26 хв тому
На Одещині жінка катувала 5-річного сина: її затримала поліція після дзвінка сусідів

На Одещині жінка катувала 5-річного сина: її затримала поліція після дзвінка сусідів

46 хв тому
«Легка іронія, глибокі травми та неймовірний італійський колорит»: про що «Таємниця римських апартаментів» Керрі Фішер

«Легка іронія, глибокі травми та неймовірний італійський колорит»: про що «Таємниця римських апартаментів» Керрі Фішер

50 хв тому
Землетруси у Венесуелі: кількість загиблих перевищила 900

Землетруси у Венесуелі: кількість загиблих перевищила 900

1 год тому