

1x
Прослухати
--:--
--:--
6 червня дефіцит в енергосистемі прогнозується упродовж усієї доби. Ліміти на споживання електроенергії будуть діяти для кожної області з 00:00 до 24:00.
Про це повідомили в «Укренерго».
«Для дотримання лімітів обленерго будуть застосовувати графіки погодинних відключень для промислових та побутових споживачів», — мовиться у повідомленні.
Читайте також: Влітку дефіцит енергії становитиме 2-4 години на добу, крім енергодефіцитних регіонів — Корольчук
При перевищенні лімітів можливе застосування аварійних відключень для усіх категорій споживачів.
Нагадаємо, уряд планує зняти митні та бюрократичні бар’єри для ввезення в Україну генераторів, сонячних панелей, інверторів та іншого обладнання.
Може бути цікаво


ОП: Зеленський обговорив із генеральним секретарем ОЕСР упровадження реформ для швидкого просування до членства в Євросоюзі
2 год тому

«Гарантує тривале перерізання логістики окупантів на цьому напрямку» — аналітик про знищення залізничного мосту через Північнокримський канал
3 год тому

Публічні закупівлі як частина євроінтеграції: що вже зробила Україна і які зміни ще потрібні
4 год тому