
У суботу ввечері обмеження електрики діятимуть для більшості споживачів
Автор
Енергетика України/Фото з відритих джерел1x
Прослухати
--:--
--:--
У суботу, 15 червня, по всій Україні обленерго застосовуватимуть графіки погодинних відключень з 08:00 до 23:00.
Про це повідомила пресслужба НЕК «Укренерго».
Оператор також уточнив, що з 16:00 до 20:00 обмеження споживання будуть діяти для більшої кількості споживачів.

Причини — знижена робота сонячних електростанцій через хмарність, а також вихід у ремонт енергоблока АЕС. Традиційно енергетики не обмежуватимуть енергоживлення об’єктів критичної інфраструктури.
Як повідомлялося, раніше в Укренерго підтвердили застосування 14 червня погодинних графіків відключення електрики з 14.00, а не з 18.00, як планувалося напередодні.
Може бути цікаво


ОП: Зеленський обговорив із генеральним секретарем ОЕСР упровадження реформ для швидкого просування до членства в Євросоюзі
9 год тому

«Гарантує тривале перерізання логістики окупантів на цьому напрямку» — аналітик про знищення залізничного мосту через Північнокримський канал
10 год тому

Публічні закупівлі як частина євроінтеграції: що вже зробила Україна і які зміни ще потрібні
11 год тому