Євро-2024: Україна перемогла Словаччину у своєму другому матчі

Прослухати
--:--
--:--

Збірна України з футболу у другому матчі групового раунду Євро-2024 обіграла команду зі Словаччини з рахунком 2:1, отримавши перші три очки до своєї скарбниці на чемпіонаті.

Про це відомо з текстової трансляції Української асоціації футболу.

Рахунок на 18 хвилині відкрили словаки. Іван Шранц ударом головою на дальній стійці пробив у ворота українців. Словацькі сектори на «Дюссельдорф Арені», де проходив матч, святкували так, неначе Словаччина вже виграла цей поєдинок.

До кінця першого тайму українці створили кілька небезпечних моментів, проте жоден з них не завершився голом. Проте після перерви Україні вдалося провести вдалу атаку.

Олександр Зінченко з лівого флангу передав Миколі Шапаренку, після якого м’яч затріпотів у сітці воріт противника.

А на 80 хвилині Роман Яремчук вивів збірну України уперед, забивши у ворота словаків вирішальний м’яч.